AUDIOFORUM WINKEL

We mogen weer! U bent van harte welkom in onze mooie winkels voor het bekijken, luisteren en aanschaffen van de mooiste audio apparatuur. Voor advies, vragen en kennis staan onze audio-deskundigen voor uw klaar in de winkel!

AUDIO FORUM
Audio Forum B.V.
Kornoelje 3,
2262 AX Leidschendam
KvK 81496451
+31 70 205 54 85
winkel direct
online winkel
Openingstijden:
Maandag: 11.00-20.00
Dinsdag: 10.00-20.00
Woensdag: 10.00-20.00
Donderdag: 10.00-20.00
Vrijdag: 10.00-20.00
Zaterdag: 10.00-20.00
Zondag: 12.00-18.00

VIND ONZE WINKEL

BUITENLANDSE WINKELS

AUDIO FORUM WINKEL
Berlin
Audio Forum HiFi-Studios GmbH

Winkel:
Kurfürstendamm 150 / Ingang Nestorstraat 56,
10709 Berlin
Tel. +49 30 892 68 11
e-mail: mail@audioforum-berlin.de

Online winkel:
Telefoon: +49 30 89 110 04
e-mail: audioforum@audioforum-berlin.de

DENON STORE
PRAHA
CENTRUM CHODOV

Roztylská 2321/19
148 00 PRAHA

Contactpersoon
Daniel Mechacek
telefoon: +420 608 738 836
chodov@salonydenon.cz

DENON STORE
DENON MÁRKABOLT
Boedapest
ALLEE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Október 23. u. 8-10
1117 Boedapest

Contactpersoon
Budai Mátyás,
telefoon: +36 1 2090298
budapest@denon.hu

AUDIO FORUM
Lietuva - Vilnius

Žalgirio g. 135
LT-08217 Vilnius

tel.: + 370 (612) 283 67
vilnius@audioforum.eu

BANG & OLUFSEN
Den Haag
Westfield Mall Of The Netherlands

Berkenhove 10
2262 AC Leidschendam

Telefoon: +31 70 222 83 55

DENON STORE
Katowice
Silesia City Center

Chorzowska 107
40-101 Katowice

telefoon: 32 605 06 03
mobiel: 519 547 871
katowice@denon.pl

DENON STORE
Krakau
Krakau Winkelcentrum

Pawia 5
31-154 Krakau

telefoon: 12 432 50 73
mobiel: 501 290 860
krakow@denon.pl

DENON STORE
Poznan
Posnania Winkelcentrum

Pleszewska 1
61-136 Poznan

telefoon: 61 646 30 80
mobiel: 729 052 149
posnania@denon.pl

DENON STORE
Poznan
Stary Browar Winkelcentrum

Polwiejska 42
61-888 Poznan

telefoon: 61 667 13 57
mobiel: 519 547 877
poznan@denon.pl

DENON STORE
Warschau
Westfield Arkadia

Jana Pawła II 82
00-175 Warschau

telefoon: 22 351 90 56
mobiel: 519 077 406
warszawa.arkadia@denon.pl

AUDIO FORUM WINKEL
Warschau
Poznanska Straat

Poznanska 24
00-685 Warschau

tel. +48 22 628 38 40
kom. +48 519 054 321
poznanska@audioforum.eu

DENON STORE
Warschau
Galeria Mokotow Wikelcentrum

Woloska 12
02-675 Warschau

telefoon: 22 161 36 20
mobiel: 519 547 875
warszawa@denon.pl

DENON STORE
Wroclaw
Magnolia Park Winkelcentrum

Legnicka 58
54-204 Wroclaw

telefoon: 71 316 16 79
mobiel: 519 547 879
wroclaw@denon.pl

DENON STORE
Wroclaw
Wroclavia

Sucha 1
50-086 Wroclaw

mobiel: 533 869 730
wroclavia@denon.pl

DENON STORE - OUTLET
Warschau

Kurantow 34
02-873 Warschau

mobiel: 537 901 414
outlet@denon.pl

AUDIO FORUM WINKEL
Lodz
Narutowicza

Prezydenta Gabriela
Narutowicza Straat 23
90-117 Lodz

mobiel: +48 537 880 630
lodz@audioforum.eu

AUDIO FORUM WINKEL
Warschau
Powazkowska

Powazkowska 40
01-797 Warschau

mobiel: 537 798 726
powazkowska@audioforum.eu

DENON STORE
Gdansk
Baltycka Winkelcentrum

Grunwaldzka 141
80-264 Gdansk

telefoon: 58 345 05 88
mobiel: 519 547 878
gdansk@denon.pl

BANG & OLUFSEN
Warschau
Powazkowska  Powązkowska 40
01-797 Warszawa Telefoon: +48 797 524 694
beostore.warszawa@audioforum.eu

AUDIO FORUM
Romania - București

Belvedere Residences
Str. Fabrica de glucoza, nr. 6-8
București, sector. 2
020332

Shop Manager Tiberiu Argint:
Tel:+40 747 077 659
E-mail: bucuresti@audioforum.eu

Detalii despre comenzi
Tel: +40 751 130 014
E-mail: romania@audioforum.eu